Новини

2017-01-21
Тренінг «Е-інструменти для батьків школярів»
Untitled document

21 січня БФ «Інститут розвитку освіти» за підтримки Education Support Program, OSF Budapest упартнерстві з ГО «Батьківський контроль» провели новий  тренінг  «Е-інструменти для батьків школярів», присвячений онлайн інструментарію, який можуть використати батьки школярів на практиці для вирішення  різноманітних потреб та питань: як обрати кращий навчальний заклад для дитини; контролювати онлайн фінансову діяльність та звітність школи, її матеріально-технічну забезпеченість та якість надаваних нею освітніх послуг; віддалено прослідкувати за відвідуваністю, успішністю та безпекою учнів; навчитися мислити критично та фільтрувати інформацію з онлайн-джерел, аби убезпечити себе та дітей від ризиків в Інтернеті.

2017-01-12
Робоча зустріч експертів СДГ з розробки Концепції зкону про загальну середню освіту
Untitled document

11-12 січня відбулась виїзна рооча зустріч експертів Стратегічної дорадчої групи “Освіта”,  присвячена розробці проекту Концепції закону про загальну середню освіту.  На момент зібрання експерти визначились зі структурою документу та розпочали наповнення розділів. Дводенну робочу зустріч було присвячено роботі над розділом “Національний курикулум” . 

2016-12-21
Тренінг у Дніпрі «Від діалогу до партнерства: батьки – педагоги – шкільна адміністрація»
Untitled document

Останній із запланованих в рамках проекту «Громадська підтримка освітньої реформи в Україні. Другий етап» тренінг для батьків та освітян «Від діалогу до партнерства: батьки – педагоги – шкільна адміністрація» відбувся 21 грудня 2016 р. в Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.  Захід став можливим завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження» та Програми підтримки середньої освіти Фундацій «Відкрите суспільство» й був організований Благодійним Фондом «Інститут розвитку освіти» спільно з ГО «Батьки «SOS». 

2016-12-15
У пошуку діалогу та партнерства: шкільні проблеми обговорять батьки та освітяни Дніпра
Untitled document

Тренінг «Від діалогу до партнерства: батьки – педагоги – шкільна адміністрація» відбудеться 21 грудня 2016 р. в Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти (Дніпро, вул.  Володимира Антоновича, 70) До участі у тренінгу запрошені представники батьківської спільноти, громадських організацій та адміністрації шкіл міста.  Тренери проекту з Громадською організації «Батьки «SOS», поділяться успішними практиками залучення батьківської громади до вирішення проблем шкільного життя, ініціюванні та впровадженні освітніх реформ.

2016-12-12
Тренінг «Школа – майданчик для діалогу і партнерства батьків та освітян" в Івано-Франківську
Untitled document

Тренінг «Школа – майданчик для діалогу і партнерства батьків та освітян» відбувся 12 грудня 2016 р. в Івано-Франківському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Це вже  шостий подібний захід організований Благодійним Фондом «Інститут розвитку освіти» спільно з ГО «Батьки «SOS» в рамках проекту, який здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Програми підтримки середньої освіти Фундацій «Відкрите суспільство». Участь у заході взяли активні батьки школярів та освітяни не лише з Івано-Франківська, але й з Долини, Калуша, Коломиї, Надвірної, Галича. 


2016-12-08
Проблеми школи очима батьків та освітян: тренінг в Івано-Франківську
Untitled document

12 грудня 2016 р. в Івано-Франківському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти (Івано-Франківськ, пл. Міцкевича, 3) відбудеться тренінг «Школа – майданчик для діалогу і партнерства батьків та освітян» за участю представників батьківської громади та адміністрації шкіл Івано-Франківська, а також громадських активістів, яким небайдужі проблеми шкільної освіти. Під час заходу планується обговорити найбільш поширені проблеми у трикутнику взаємодії «батьки – педагоги – шкільна адміністрація». Тренери проекту, активісти громадською організацією «Батьки «SOS», поділяться напрацьованим досвідом ефективної участі  батьківської громади у вирішенні проблем шкільного життя, ініціюванні та впровадженні освітніх реформ.

2016-11-26
Тренінг-практикум для батьків "Як впливати на навчальний план школи"
Untitled document

Інститут розвитку освіти за підтримки Education Support Program, OSF Budapest продовжує серію тренінгів у співпраці з батьківським організаціями. Тренінг-практикум 26 листопада 2016 року був присвяченій темі «Як впливати на навчальний план школи?». Разом з активістами ГО 'Батьківський контроль'  батьки вчилися як на практиці розбиратися  із змістом варіативної складової типових навчальних планів шкіл,  як визначати  переваги та недоліки факультативних навчальних курсів, як  безконфлітно спілкуватися з адміністрацією шкіл щодо змісту навчання. 

2016-10-28
Проблеми школи – у фокусі уваги активних батьків і педагогів Житомира
Untitled document

Анонсований на 28 жовтня 2016 р. тренінг для батьків та освітян в Житомирі відбувся. Представники батьківської спільноти та керівники навчальних закладів міста та їх заступники зібрались минулої п’ятниці у Житомирському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

2016-09-29
Тренінг в Одесі : "Від діалогу до співпраці: проблеми шкільної освіти очима батьків та освітян"
Untitled document

 29 вересня 2016 р. в Одеському обласному інституті удосконалення учителів (Одеса, пл. Михайлівська, 17) відбудеться тренінг для представників батьківських організацій, громадських активістів й освітян Одеси «Від діалогу до співпраці: проблеми шкільної освіти очима батьків та освітян». Під час тренінгу обговорюватимуться проблеми шкільної освіти великого міста, тренери проекту поділяться вже існуючим досвідом щодо участі батьківського активу у вирішенні питань освітніх реформ на місцевому рівні.

2016-09-29
Треніг для активістів батьківських організацій "Від діалогу до співпраці: проблеми шкільної освіти очима батьків та освітян"
Untitled document

29 вересня 2016 р. в Одесі відбувся тренінг для представників батьківських організацій, громадських активістів й освітян міста «Від діалогу до співпраці: проблеми шкільної освіти очима батьків та освітян». Захід, організований БФ «Інститут розвитку освіти» спільно з громадською організацією «Батьки «SOS» (Київ) став продовженням серії, започаткованих у 2015 р. тренінгів, спрямованих на налагодження діалогу між батьками школярів, адміністрацією шкіл та педагогами, розширення мережі про-реформістських груп у містах та регіонах країни, забезпечення постійного обміну інформацією та взаємної підтримки між зацікавленими сторонами, поширення ефективного досвіду вирішення нагальних питань. 

 < 1 2 3 4 5 >  Last ›