Новини

2017-11-10
У Сумах пройшов тренінг для батьків та освітян «Батьки – педагоги – шкільна адміністрація: від діалогу до партнерства».
27 жовтня 2017 р. у Сумах пройшов ще один захід із серії тренінгів для батьків та освітян «Батьки – педагоги – шкільна адміністрація: від діалогу до партнерства». Тренінг організовано БФ «Інститут розвитку освіти» за фінансової підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні (Friedrich Naumann Stiftung für die Freiheit; http://ukrajina.fnst.org/) та Програми підтримки середньої освіти Фундацій «Відкрите суспільство» (ESP OSF, Будапешт). Партнерами в підготовці та проведенні заходу стали ГО «Батьки «SOS» та Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.
2017-11-10
Взаєморозуміння та співпраці батьків й освітян: тренінг у Кропивницькому.
13 листопада 2017 р. у Кропивницькому (конференц-зал готелю "Reikartz Кропивницький", вул. Чорновола, 1д.) пройде одноденний тренінг для батьків школярів та керівників навчальних закладів міста «Батьки – педагоги – шкільна адміністрація: від діалогу до партнерства».
2017-10-26
Тренінг для батьків та освітян пройде у Сумах.
27 жовтня 2017 р. у Сумах (конференц-зал готелю "Reikartz Суми", вул. Воскресенська, 1д.) відбудеться одноденний тренінг «Батьки – педагоги – шкільна адміністрація: від діалогу до партнерства».
2017-10-24
У Черкасах відбувся тренінг для батьків і керівників шкіл.
18 жовтня 2017 р. у Черкасах відбувся одноденний тренінг «Батьки – педагоги – шкільна адміністрація: від діалогу до партнерства».
2017-10-12
Тренінг для батьків і керівників шкіл пройде у Черкасах.
Благодійний Фонд «Інститут розвитку освіти» в рамках діяльності, спрямованої на згуртування активних громадських сил для просування та підтримки реформ в освітньому секторі України, проводить тренінги для активних батьків та освітян. Заходи вже відбулись у Львові, Полтаві, Одесі, Харкові, Житомирі, Івано-Франківську, Дніпрі, Чернігові.
2017-09-26
Тренінг для батьків та керівників шкіл: «Батьки – педагоги – шкільна адміністрація: діалог партнерства».
22 вересня 2017 р. у Чернігові пройшов перший із запланованої на 2017 р. серії одноденних тренінгів для активних батьків та керівників шкіл «Батьки – педагоги – шкільна адміністрація: діалог партнерства».
2017-09-20
Тренінг на тему співпраці батьків школярів та освітян пройде у Чернігові.
Благодійний Фонд «Інститут розвитку освіти» анонсує черговий захід в рамках своєї діяльності, спрямованої на згуртування громадсько-активних сил для просування та підтримки реформ в освітньому секторі України. Тренінги для активних батьків та освітян вже пройшли у Львові, Полтаві, Одесі, Харкові, Житомирі, Івано-Франківську, Дніпрі.
2017-07-02
Пілотна «Школа директорів» відбулася у Києві.
23 - 25 червня 2017 рoку в Києві відбувся пілотний тренінг «Школа директорів» —для учасників конкурсного відбору на вакантні посади керівників навчальних закладів Києва організований Благодійним фондом «Інститут розвитку освіти» спільно з ГО «Київська міська організація «Батьки SOS» в рамках проекту «Громадська підтримка освітньої реформи в Україні». Проект реалізується за фінансової підтримки Програми підтримки освіти Фонду «Відкрите суспільство» (ESP OSF, Будапешт). Захід проведено у співпраці з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Київським міським будинком учителя.
2017-06-20
Триденний тренінг «Школа директорів».

23-25 червня 2017 р. у Київському міському будинку вчителя (вул. Володимирська, 57) відбудеться тренінг для потенційних учасників конкурсного відбору на посади керівників навчальних закладів столиці «Школа директорів».

2017-06-10
Відбулися робочі зустрічі з моніторингу початкової освіти.
22 травня та 12 червня відбулися робочі зустрічі по затвердженню інструкцій для перевірки тестових завдань моніторингу початкової освіти.
 < 1 2 3 4 >  Last ›