Новини

2017-10-24
У Черкасах відбувся тренінг для батьків і керівників шкіл.
18 жовтня 2017 р. у Черкасах відбувся одноденний тренінг «Батьки – педагоги – шкільна адміністрація: від діалогу до партнерства».
2017-10-12
Тренінг для батьків і керівників шкіл пройде у Черкасах.
Благодійний Фонд «Інститут розвитку освіти» в рамках діяльності, спрямованої на згуртування активних громадських сил для просування та підтримки реформ в освітньому секторі України, проводить тренінги для активних батьків та освітян. Заходи вже відбулись у Львові, Полтаві, Одесі, Харкові, Житомирі, Івано-Франківську, Дніпрі, Чернігові.
2017-09-26
Тренінг для батьків та керівників шкіл: «Батьки – педагоги – шкільна адміністрація: діалог партнерства».
22 вересня 2017 р. у Чернігові пройшов перший із запланованої на 2017 р. серії одноденних тренінгів для активних батьків та керівників шкіл «Батьки – педагоги – шкільна адміністрація: діалог партнерства».
2017-09-20
Тренінг на тему співпраці батьків школярів та освітян пройде у Чернігові.
Благодійний Фонд «Інститут розвитку освіти» анонсує черговий захід в рамках своєї діяльності, спрямованої на згуртування громадсько-активних сил для просування та підтримки реформ в освітньому секторі України. Тренінги для активних батьків та освітян вже пройшли у Львові, Полтаві, Одесі, Харкові, Житомирі, Івано-Франківську, Дніпрі.
2017-07-02
Пілотна «Школа директорів» відбулася у Києві.
23 - 25 червня 2017 рoку в Києві відбувся пілотний тренінг «Школа директорів» —для учасників конкурсного відбору на вакантні посади керівників навчальних закладів Києва організований Благодійним фондом «Інститут розвитку освіти» спільно з ГО «Київська міська організація «Батьки SOS» в рамках проекту «Громадська підтримка освітньої реформи в Україні». Проект реалізується за фінансової підтримки Програми підтримки освіти Фонду «Відкрите суспільство» (ESP OSF, Будапешт). Захід проведено у співпраці з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Київським міським будинком учителя.
2017-06-20
Триденний тренінг «Школа директорів».

23-25 червня 2017 р. у Київському міському будинку вчителя (вул. Володимирська, 57) відбудеться тренінг для потенційних учасників конкурсного відбору на посади керівників навчальних закладів столиці «Школа директорів».

2017-06-10
Відбулися робочі зустрічі з моніторингу початкової освіти.
22 травня та 12 червня відбулися робочі зустрічі по затвердженню інструкцій для перевірки тестових завдань моніторингу початкової освіти.
2017-03-27
Презентація звіту ОЕСР "Огляди ОЕСР на тему доброчесності в освіті: Україна 2017"
Untitled document

27 березня в приміщенні Київського національного університету  ім. Тараса  Шевченка відбудеться презентація звіту Організації економічного співробітництва та розвитку “Огляди ОЕСР на тему доброчесності в освіті: Україна 2017”.

У Звіті подано аналіз порушень доброчесності у системі освіти України на всіх рівнях – від дошкільної – до вищої, а також рекомендаії щодо змін задля зменшення ризиків та подолання недоброчесності.

Координацію роботи оглядової команди експертів ОЕСР під час підготовки дослідження  в Украні здійснював Інститут розвитку освіти за підтримки програми “Демократичні практики”  МФ “Відродження”.

Організатори заходу: Інститут розвитку освіти у співпраці з Міністерством освіти і науки України.

Презентація звіту ОЕСР проводиться  за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».  

Програма заходу http://iro.org.ua/uploads/27.03_agenda_.pdf

2017-02-04
Тренінг для активних батьків: "Альтернативне навчання. Приватні, сімейні школи та хоумскулінг"
Untitled document

 БФ «Інститут розвитку освіти» у партнерстві з ГО «Батьківський контроль» за підтримки Education Support Program, OSF Budapest під час чергового тренінгу-практикуму для батьківських організацій та активних батьків м. Києв поринули у ту частину середньої освіти, яка неофіційно зветься альтернативною. Під час тренінгу, тренери ознайомили батьків з особливостями альтернитивних навчальних закладів, організацією навчального процесу, перевагами для дітей та ризиками, які можуть виникнути при виборі такого способу отримання загальної середньої освіти. 

2017-02-03
Всеукраїнська конференція «Батьки – школа – влада: проблеми взаємодії та перспективи співпраці»
Untitled document

Благодійний фонд «Інститут розвитку освіти» спільно з ГО «Київська міська організація «Батьки SOS» у співпраці з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) проводить 3 лютого 2017 р. у Київському Міському Будинку Учителя (вул.  Володимирська, 57, «Велика вітальня») Всеукраїнську конференцію «Батьки – школа – влада: проблеми взаємодії та перспективи співпраці». До участі у заході запрошено представників неформальних батьківських груп і громадських організацій з Києва, Харкова, Житомира, Одеси, Полтави, Кропивницького, Львова, Вінниці, Івано-Франківська, які опікуються питаннями шкільної освіти. Конференція є підсумковим заходом в рамках проекту «Громадська підтримка освітньої реформи в Україні. Другий етап», який реалізується за фінансової підтримки Програми підтримки середньої освіти Фундацій «Відкрите суспільство» (ESP OSF, Будапешт) та Міжнародного фонду «Відродження».

 < 1 2 3 4 >  Last ›