Новини

2019-03-15
Підписано Меморандум про співпрацю з Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.
11 березня 2019 р. підписано Меморандум про співпрацю між Інститутом розвитку освіти та Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО).
2019-02-12
Семінар «Український Інший в історії, історіографії, історичній політиці» у Харкові
8 лютого 2019 р. у Харківському національному університеті ім. В. Каразіна відбувся науково-практичний семінар «Український Інший в історії, історіографії, історичній політиці», організований БФ «Інститут розвитку освіти», Харківським національним університетом ім. В. Каразіна, за участі Інституту історії України НАН та за фінансової підтримки Інституту Дж. Кеннана.
2019-02-12
Батьківська громада і реформування шкільної освіти: шляхи та перспективи співпраці
10 лютого 2019 р. у Києві пройшов тренінг для батьків школярів та громадських активістів «Батьківська громада і реформування шкільної освіти: шляхи та перспективи співпраці»
2018-11-21
Комунікація як шлях до взаєморозуміння та співпраці.
19 листопада 2018 року. Тернопіль став шістнадцятим містом, в якому пройшов одноденний тренінг для батьків школярів та освітян.
2018-11-12
Через комунікацію до партнерства: тренінг для батьків та освітян Тернополя
19 листопада 2018 р. відбудеться одноденний тренінг для батьків школярів та освітян Тернополя.
2018-10-30
Тренінг для батьків школярів та керівників навчальних закладівЗапоріжжя
Третій із запланованих тренінгів з циклу «Батьки – педагоги – шкільна адміністрація: від діалогу до партнерства» пройшов 26 жовтня 2018 р. у Запоріжжі.
2018-10-22
Крок до порозуміння та партнерства
19 жовтня 2018 р., у Вінниці відбувся одноденний тренінг для представників батьківської громади та керівників навчальних закладів міста «Батьки – педагоги – шкільна адміністрація: від діалогу до партнерства»
2018-07-14
Нова система акредитації: попередні підсумки експертних обговорень.
Впродовж першого півріччя 2018 р. експерти проекту «Нова система акредитації як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій освіті» розпочали реалізацію проектних завдань. Проведено 5 робочих засідань експертної групи.
2018-01-20
Експертна група розпочала розробку нової системи акредитації освітніх програм.
В січні 2018 року розпочався проект «Нова система акредитації як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій освіті» (детальніше див. розділ «Проекти»). Його метою є створення нової моделі акредитації у вищій освіті для попередження та подолання корупції у цій сфері, для забезпечення якості вищої освіти. Сформовано команду проекту, яка включає провідних вітчизняних та іноземних експертів з питань акредитації освітніх програм та інституцій; розроблено план реалізації проекту, що передбачає підготовку проектів ряду документів (Пам'ятка експерта щодо дотримання принципів академічної доброчесності під час акредитаційної процедури, Форма представлення самоаналізу, Кодекс честі експерта, Положення про конфлікт інтересів тощо), їх експертні обговорення та напрацювання рекомендацій новому складу НАЗЯВО.
2017-11-10
У Сумах пройшов тренінг для батьків та освітян «Батьки – педагоги – шкільна адміністрація: від діалогу до партнерства».
27 жовтня 2017 р. у Сумах пройшов ще один захід із серії тренінгів для батьків та освітян «Батьки – педагоги – шкільна адміністрація: від діалогу до партнерства». Тренінг організовано БФ «Інститут розвитку освіти» за фінансової підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні (Friedrich Naumann Stiftung für die Freiheit; http://ukrajina.fnst.org/) та Програми підтримки середньої освіти Фундацій «Відкрите суспільство» (ESP OSF, Будапешт). Партнерами в підготовці та проведенні заходу стали ГО «Батьки «SOS» та Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.
 < 1 2 3 4 >  Last ›