Новини

2019-03-16
Батьки і школа: комунікація як крок до вирішення проблем шкільної освіти
Комунікації між усіма задіяними в освітньо-виховному процесі сторонами часто бракує конструктивних підходів та вміння знаходити компроміси. Одним із наслідків цього стають конфлікти між батьками та освітянами, а їхнє активне висвітлення в медіях не лише не сприяє досягненню порозуміння, але й впливає на формування негативного іміджу сучасної школи. Відтак потреба спільного напрацювання ефективних способів та форм комунікації між батьками та вчителями, учнями та вчителями, батьківською громадськістю та шкільною адміністрацією залишається гостро актуальною, а успішне вирішення цих проблем виглядає можливим лише за спільної участі та згоди всіх учасників.

Наголосити на необхідності усвідомлення та чіткого всіма учасниками своїх права та обов'язків, представити існуючий досвід побудови комунікації, спільно напрацювати ефективні алгоритми спілкування батьків та школи – ці та низку інших важливих питань планується обговорити під час одноденного воркшопу «Батьки і школа: комунікація як крок до вирішення проблем шкільної освіти», який пройде 20 квітня 2019 р. у конференц-залі готелю «IBIS KIEV CITY CENTER» (Київ, бульв. Тараса Шевченка, 25).

Захід організовано Інститутом розвитку освіти спільно з ГО «Батьки SOS» за фінансової підтримки та в рамках Меморандуму про співпрацю з Представництвом «Фонду Фрідріха Науманна за свободу» в Україні (Friedrich Naumann Stiftung für die Freiheit; ukrajina.fnst.org )

Учасники: Олександр Андрощук, координатор проектів БФ «Інститут розвитку освіти»; Альона Парфьонова, Олена Бондаренко, ГО «Батьки «SOS»; Зоя Звиняцьківська, ГО «Смарт Освіта»; батьки школярів, освітяни.