Новини

2017-10-26
Тренінг для батьків та освітян пройде у Сумах.
27 жовтня 2017 р. у Сумах (конференц-зал готелю "Reikartz Суми", вул. Воскресенська, 1д.) відбудеться одноденний тренінг «Батьки – педагоги – шкільна адміністрація: від діалогу до партнерства». Слухачами тренінгу будуть батьки школярів та керівники навчальних закладів міста, тренерами – співзасновниці Громадської організації «Батьки SOS» Олена Бондаренка та Альона Парфьонова.

Учасники заходу матимуть можливість дізнатись про успішний досвід участі батьківської громади у впровадженні освітніх реформ на місцевому рівні, отримають практичні рекомендації щодо налагодження конструктивного діалогу та співпраці батьків, педагогів та шкільної адміністрації.

Тренінг організовано БФ «Інститут розвитку освіти» спільно з ГО «Батьки «SOS» (Київ) за сприяння Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Захід проводиться за фінансової підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні (Friedrich Naumann Stiftung für die Freiheit; http://ukrajina.fnst.org/) і Програми підтримки середньої освіти Фундацій «Відкрите суспільство» (ESP OSF, Будапешт).

Завантажити програму заходу