Новини

2014-09-02
Тарас Фініков про враження та результати візиту до Польщі делегації від Міністрества освіти та науки України
Untitled document

Президент Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» Тарас Фініков розповідає про свої враження від зустрічей української делегації у Варшавському та Ягелонському університетах, Міністерстві науки та освіти та Міністерстві народної освіти Польщі й акцентує на основних результатах переговорів на рівні Міністрів двох країн.

 

 

2014-08-30
Зустрічі у Ягеллонському університеті
Untitled document

В рамках визіту делегації Мінстерства освіти та науки України відбулися зустрічі з ректором та проректорами Ягеллонського універстету у Кракові. Детальніше за посиланням http://www.uj.edu.pl/en_GB/uniwersytet/aktualnosci/video-foto/-/journal_content/56_INSTANCE_iSE9/10172/64443409 

2014-08-27
Триває візит делегації Міністерства освіти та науки України до Польщі
Untitled document

27-29 серпня делегація Міністерства освіти та науки України відвідає Польщу з робочим візитом. Мета поїздки - обговорення спільних освітніх проектів, ознайомлення з досвідом та практиками менеджменту вищого навчального закладу в умовах атономії. 

2014-08-17
Звернення до освітян України
Untitled document

 

Експертна група Коаліції неурядових організацій «За освітню реформу» звертається до учасників серпневої Колегії Міністерства освіти і науки України, регіональних педагогічних конференцій і всіх небайдужих освітян з пропозицією долучитися до загальнонаціональної дискусії з питань реформування української освіти та створення «Дорожньої карти освітніх реформ» як результату суспільного діалогу

2014-07-17
Зустріч експертів Групи стратегічного аналізу та поточної експертизи в освіті
Untitled document

У МФ "Відродження" відбулась зустріч експертів Групи стратегічного аналізу та поточної експертизи в освіті. Мета зустрічі - визначити структуру Дорожньої карти освітінх реформ. 

2014-07-14
Розпочато проект «Група стратегічного аналізу та поточної еспертизи в освіті: Дорожня карта освітніх реформ»
Untitled document

Інститут розвитку освіти за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» і в співпраці з Міністерством освіти та науки України й Комітетом Верховної Ради з питань науки та освіти розпочав проект «Група стратегічного аналізу та поточної еспертизи в освіті: Дорожня карта освітніх реформ»

2014-06-30
Семінар Magistra vitae? History by Request. Use and Misuse of History Curriculum in the Post-Soviet Countries
Untitled document

У Національному університеті Київо-Могилянська Академія відбувся міжнародний семінар Magistra vitae? History by Request. Use and Misuse of History Curriculum in the Post-Soviet Countries

2014-05-25
Семінар для робочої групи з розробки Дорожньої карти освітніх реформ
Untitled document

22 травня 2014 р. відбувся семінар для робочої групи з розробки Дорожньої карти освітніх реформ. Тематика зустрічі: Анкета-матриця для оцінювання готовності країни до реформ в освітній галузі.

2014-04-02
Зустріч фасилітаторів СДГ "Освіта" з розробки Дорожньої карти освітніх реформ
Untitled document

2 квітня відбулась робоча зустріч керівників мікрогруп СДГ "Освіта" з розробки Дорожньої карти освітніх реформ. Обговрювались першочергові завдання з реформування освітнього сектору за напрямами: структура освіти, зміст, доступ, кадри та фінансування і управління освіти 

2014-03-20
Робоча зустріч експертів та учасників Коаліції неурядових організацій “За освітню реформу”
Untitled document

18 березня 2014 року у Міжнародному фонді “Відродження” відбулася робоча зустріч експертів та  учасників Коаліції неурядових організацій “За освітню реформу”.

‹ First  < 8 9 10 11 >