Новини

2014-07-17
Зустріч експертів Групи стратегічного аналізу та поточної експертизи в освіті
Untitled document

У МФ "Відродження" відбулась зустріч експертів Групи стратегічного аналізу та поточної експертизи в освіті. Мета зустрічі - визначити структуру Дорожньої карти освітінх реформ. 

2014-07-14
Розпочато проект «Група стратегічного аналізу та поточної еспертизи в освіті: Дорожня карта освітніх реформ»
Untitled document

Інститут розвитку освіти за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» і в співпраці з Міністерством освіти та науки України й Комітетом Верховної Ради з питань науки та освіти розпочав проект «Група стратегічного аналізу та поточної еспертизи в освіті: Дорожня карта освітніх реформ»

2014-06-30
Семінар Magistra vitae? History by Request. Use and Misuse of History Curriculum in the Post-Soviet Countries
Untitled document

У Національному університеті Київо-Могилянська Академія відбувся міжнародний семінар Magistra vitae? History by Request. Use and Misuse of History Curriculum in the Post-Soviet Countries

2014-05-25
Семінар для робочої групи з розробки Дорожньої карти освітніх реформ
Untitled document

22 травня 2014 р. відбувся семінар для робочої групи з розробки Дорожньої карти освітніх реформ. Тематика зустрічі: Анкета-матриця для оцінювання готовності країни до реформ в освітній галузі.

2014-04-02
Зустріч фасилітаторів СДГ "Освіта" з розробки Дорожньої карти освітніх реформ
Untitled document

2 квітня відбулась робоча зустріч керівників мікрогруп СДГ "Освіта" з розробки Дорожньої карти освітніх реформ. Обговрювались першочергові завдання з реформування освітнього сектору за напрямами: структура освіти, зміст, доступ, кадри та фінансування і управління освіти 

2014-03-20
Робоча зустріч експертів та учасників Коаліції неурядових організацій “За освітню реформу”
Untitled document

18 березня 2014 року у Міжнародному фонді “Відродження” відбулася робоча зустріч експертів та  учасників Коаліції неурядових організацій “За освітню реформу”.

2014-03-17
Експертний семінар з актуальних питань освітньої політики
Untitled document

15 березня 2014 р. Комітет з питань науки та освіти Верховної Ради України за участі Інституту розвитку освіти провів експертний семінар з актуальних питань освітньої політики.

2014-03-01
Українська освіта: що далі?
Untitled document

28 лютого 2014 р.  в  Національній інформаційній агенції “Укрінформ” відбувся круглий стіл «Українська освіта: що далі?»

2014-02-12
Громадські організації об' єднались у коаліцію задля вироблення дорожньої карти освітніх реформ!
Untitled document

11 лютого 2014 р. БФ “Інститут розвитку освіти” виступив з ініцативою створення відкритої коаліції неурядових організацій, які працюють в освітньому секторі.

‹ First  < 7 8 9