Новини

2014-08-30
Зустрічі у Ягеллонському університеті
Untitled document

В рамках визіту делегації Мінстерства освіти та науки України відбулися зустрічі з ректором та проректорами Ягеллонського універстету у Кракові. Детальніше за посиланням http://www.uj.edu.pl/en_GB/uniwersytet/aktualnosci/video-foto/-/journal_content/56_INSTANCE_iSE9/10172/64443409 

2014-08-27
Триває візит делегації Міністерства освіти та науки України до Польщі
Untitled document

27-29 серпня делегація Міністерства освіти та науки України відвідає Польщу з робочим візитом. Мета поїздки - обговорення спільних освітніх проектів, ознайомлення з досвідом та практиками менеджменту вищого навчального закладу в умовах атономії. 

2014-08-17
Звернення до освітян України
Untitled document

 

Експертна група Коаліції неурядових організацій «За освітню реформу» звертається до учасників серпневої Колегії Міністерства освіти і науки України, регіональних педагогічних конференцій і всіх небайдужих освітян з пропозицією долучитися до загальнонаціональної дискусії з питань реформування української освіти та створення «Дорожньої карти освітніх реформ» як результату суспільного діалогу

2014-07-17
Зустріч експертів Групи стратегічного аналізу та поточної експертизи в освіті
Untitled document

У МФ "Відродження" відбулась зустріч експертів Групи стратегічного аналізу та поточної експертизи в освіті. Мета зустрічі - визначити структуру Дорожньої карти освітінх реформ. 

2014-07-14
Розпочато проект «Група стратегічного аналізу та поточної еспертизи в освіті: Дорожня карта освітніх реформ»
Untitled document

Інститут розвитку освіти за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» і в співпраці з Міністерством освіти та науки України й Комітетом Верховної Ради з питань науки та освіти розпочав проект «Група стратегічного аналізу та поточної еспертизи в освіті: Дорожня карта освітніх реформ»

2014-06-30
Семінар Magistra vitae? History by Request. Use and Misuse of History Curriculum in the Post-Soviet Countries
Untitled document

У Національному університеті Київо-Могилянська Академія відбувся міжнародний семінар Magistra vitae? History by Request. Use and Misuse of History Curriculum in the Post-Soviet Countries

2014-05-25
Семінар для робочої групи з розробки Дорожньої карти освітніх реформ
Untitled document

22 травня 2014 р. відбувся семінар для робочої групи з розробки Дорожньої карти освітніх реформ. Тематика зустрічі: Анкета-матриця для оцінювання готовності країни до реформ в освітній галузі.

2014-04-02
Зустріч фасилітаторів СДГ "Освіта" з розробки Дорожньої карти освітніх реформ
Untitled document

2 квітня відбулась робоча зустріч керівників мікрогруп СДГ "Освіта" з розробки Дорожньої карти освітніх реформ. Обговрювались першочергові завдання з реформування освітнього сектору за напрямами: структура освіти, зміст, доступ, кадри та фінансування і управління освіти 

2014-03-20
Робоча зустріч експертів та учасників Коаліції неурядових організацій “За освітню реформу”
Untitled document

18 березня 2014 року у Міжнародному фонді “Відродження” відбулася робоча зустріч експертів та  учасників Коаліції неурядових організацій “За освітню реформу”.

2014-03-17
Експертний семінар з актуальних питань освітньої політики
Untitled document

15 березня 2014 р. Комітет з питань науки та освіти Верховної Ради України за участі Інституту розвитку освіти провів експертний семінар з актуальних питань освітньої політики.

‹ First  < 7 8 9 10 >