Новини

2014-11-06
Обговорення Концепції розвитку освіти на 2015-2025 роки
Untitled document

6 листопада 2014 р. в державній інформаційній агенції Укрінформ відбувся круглий стіл, присвячений обговоренню проекту Концепції розвитку освіти України на період 2015 – 2025 роки, яка оприлюднена на сайті МОН

http://mon.gov.ua/ua/pr-viddil/1312/1390288033/1414672797/

 

Концепцію підготовлено Стратегічною дорадчою групою при Міністерстві освіти і науки України у липні 2014 р. в рамках спільного проекту МФ «Відродження» та БФ «Інститут розвитку освіти» .

2014-11-05
Круглий стіл з обговорення Концепції змін в освіті України на 2015-2025 роки
Untitled document

6 листопада 2014 р. в державній інформаційній агенції Укрінформ (вул. Б. Хмельницького 8/16) відбудеться круглий стіл, присвячений обговоренню проекту Концепції розвитку освіти України на період 2015 – 2025 рр., яка оприлюднена на сайті МОН http://mon.gov.ua/ua/pr-viddil/1312/1390288033/1414672797/

Концепцію підготовлено Стратегічною дорадчою групою при Міністерстві освіти і науки України у липні 2014 р. в рамках спільного проекту МФ «Відродження» та БФ «Інститут розвитку освіти»  

2014-10-09
Підтримка інклюзивного навчання для дітей з вадами зору
Untitled document

 

Громадське об’єднання незрячих фахівців «Реаресурс» за сприяння Міністерства освіти і науки України та фінансової підтримки БФ «Інститут розвитку освіти» в рамках реалізації проекту «Підтримка інклюзивного навчання дітей з вадами зору» 9 жовтня 2014 року провело семінар для представників Міністерства освіти і науки, вчителів шкіл, де в інклюзивних класах навчаються діти з вадами зору, батьків дітей, які навчаються або планують навчатися інклюзивно, фахівців у галузі тифлопедагогіки, представників громадських організацій, які опікуються особами з вадами зору та інших зацікавлених осіб.

2014-10-06
Зустріч представників ІТ проектів в освіті
Untitled document

6 жовтня Інститут розвитку освіти провів зустріч представників ІТ технологій та проектів в освіті, видавництв, про пропонують електронні продукти, представників МОН та управлінь освіти, громадського експертного середовища. 

2014-10-02
Семінар для батьків дітей з вадами зору, що навчаються в інклюзивних класах
Untitled document

 

Громадське об’єднання незрячих фахівців «Реаресурс» за сприяння Міністерства освіти і науки України та фінансової підтримки БФ «Інститут розвитку освіти» 9 жовтня 2014 року об 11.00 год. проводить семінар для представників Міністерства освіти і науки, вчителів шкіл, де в інклюзивних класах навчаються діти з вадами зору, батьків дітей, які навчаються або планують навчатися інклюзивно, фахівців у галузі тифлопедагогіки, представників громадських організацій, які опікуються особами з вадами зору та інших зацікавлені особи.

2014-10-02
Зустріч представників Єврокомісії з представниками "третього сектору"
Untitled document

2 жовтня 2014 року відбулась зустріч представників Єврокомісії з представниками "третього сектору". Обговорювалісь стратегії реформування освіти, охорони здоров'я, соціальної сфери.

2014-10-01
Інтерв'ю Георгія Касьянова для РБК Україна "Если будет реальная конкуренция между вузами, торговцы дипломами просто вымрут"
Untitled document

В інтерв'ю Георгія Касьянова, доктора історичних наук, директора БФ "Інститут розвитку освіти", йдеться про переваги та недоліки нового Закону України "Пор вищу освіту". Зокрема, про якісні відмінності у здобутті заукових ступеней "кандадата наук" та PhD, про особливості створення Національної Агенції забезпечення якості освіти, про ризики переповнення ринку праці квазі-дипломами, про дискусії навколо термініу каденції ректора тощо.

2014-09-24
Державне фінансуваня підготовки кадрів у вищій освіті: досвід та виклики
Untitled document

 

У даному дослідженні фахівці Центру дослідження суспільства проаналізували систему державного замовлення в Україні. Зокрема, досліджено законодаву базу та реалізацію норм на практиці, проаналізовано недоліки системи фінансування підготовки кадрів в Україні, тенденції та зміни у структурі державних витрат на підготовку кадрів, вивчено практики фінансування підготовки кадрів у інших країнах та запропонувано ряд ідей щодо формування моделі альтернативної існуючій системі держаного замовлення.

Центр дослідження суспільства є партнером Інституту розвитку освіти та учасником Коаліції громадських організацій «За освітню реформу!»

Дослідження «Державне фінансуваня підготовки кадрів у вищій освіті: досвід та виклики» здійснене за підтримки МФ «Відродження».

Ознайомитися з повним текстом дослідження можна ознайомитися за посиланням:

http://www.cedos.org.ua/uk/osvita/derzhavne-finansuvannia-pidhotovky-kadriv-u-vyshchii-osviti-dosvid-ta-vyklyky 

2014-09-24
Зустріч експертів Групи стратегічного аналізу та поточної експертизи в освіті
Untitled document

24 вересня відбулась зустріч експертів Групи стратегічного аналізу та поточної експертизи в освіті. Тема зустрічі - розробка Концепції освітніх реформ (експертне бачення)

2014-09-17
Семінар Групи стратегічного аналізу та поточної експертизи в освіті
Untitled document

 

15-16 жовтня у Львові відбувся семінар Групи стратегічного аналізу та поточної експертизи в освіті. Тема семінару — обоговорення Дорожньої карти освітніх реформ. У роботі семінару взяли участь іноземні експерти. Серед питань, що обговорювались, можна виокремити, зокрема: освітня реформа в Україні у європейському контексті, стратегії освітніх реформ в перехідних суспільствах, шкільна автономія: перехід від централізованої ієрархії до самоуправління та відповідальності.

‹ First  < 7 8 9 10 11 >