Новини

2017-02-04
Тренінг для активних батьків: "Альтернативне навчання. Приватні, сімейні школи та хоумскулінг"
Untitled document

 БФ «Інститут розвитку освіти» у партнерстві з ГО «Батьківський контроль» за підтримки Education Support Program, OSF Budapest під час чергового тренінгу-практикуму для батьківських організацій та активних батьків м. Києв поринули у ту частину середньої освіти, яка неофіційно зветься альтернативною. Під час тренінгу, тренери ознайомили батьків з особливостями альтернитивних навчальних закладів, організацією навчального процесу, перевагами для дітей та ризиками, які можуть виникнути при виборі такого способу отримання загальної середньої освіти. 

2017-02-03
Всеукраїнська конференція «Батьки – школа – влада: проблеми взаємодії та перспективи співпраці»
Untitled document

Благодійний фонд «Інститут розвитку освіти» спільно з ГО «Київська міська організація «Батьки SOS» у співпраці з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) проводить 3 лютого 2017 р. у Київському Міському Будинку Учителя (вул.  Володимирська, 57, «Велика вітальня») Всеукраїнську конференцію «Батьки – школа – влада: проблеми взаємодії та перспективи співпраці». До участі у заході запрошено представників неформальних батьківських груп і громадських організацій з Києва, Харкова, Житомира, Одеси, Полтави, Кропивницького, Львова, Вінниці, Івано-Франківська, які опікуються питаннями шкільної освіти. Конференція є підсумковим заходом в рамках проекту «Громадська підтримка освітньої реформи в Україні. Другий етап», який реалізується за фінансової підтримки Програми підтримки середньої освіти Фундацій «Відкрите суспільство» (ESP OSF, Будапешт) та Міжнародного фонду «Відродження».

2017-01-21
Тренінг «Е-інструменти для батьків школярів»
Untitled document

21 січня БФ «Інститут розвитку освіти» за підтримки Education Support Program, OSF Budapest упартнерстві з ГО «Батьківський контроль» провели новий  тренінг  «Е-інструменти для батьків школярів», присвячений онлайн інструментарію, який можуть використати батьки школярів на практиці для вирішення  різноманітних потреб та питань: як обрати кращий навчальний заклад для дитини; контролювати онлайн фінансову діяльність та звітність школи, її матеріально-технічну забезпеченість та якість надаваних нею освітніх послуг; віддалено прослідкувати за відвідуваністю, успішністю та безпекою учнів; навчитися мислити критично та фільтрувати інформацію з онлайн-джерел, аби убезпечити себе та дітей від ризиків в Інтернеті.

2017-01-12
Робоча зустріч експертів СДГ з розробки Концепції зкону про загальну середню освіту
Untitled document

11-12 січня відбулась виїзна рооча зустріч експертів Стратегічної дорадчої групи “Освіта”,  присвячена розробці проекту Концепції закону про загальну середню освіту.  На момент зібрання експерти визначились зі структурою документу та розпочали наповнення розділів. Дводенну робочу зустріч було присвячено роботі над розділом “Національний курикулум” . 

Актуальні Теми

2014-11-06
Концепція розвитку освіти на 2015-2025 роки (проект)
Untitled document

Концепція розвитку освіти на 2015-2025 роки була розроблена Стратегічною дорадчою групою "Освіта" при Міністерстві освіти та науки України