Новини

2016-09-29
Треніг для активістів батьківських організацій "Від діалогу до співпраці: проблеми шкільної освіти очима батьків та освітян"
Untitled document

29 вересня 2016 р. в Одесі відбувся тренінг для представників батьківських організацій, громадських активістів й освітян міста «Від діалогу до співпраці: проблеми шкільної освіти очима батьків та освітян». Захід, організований БФ «Інститут розвитку освіти» спільно з громадською організацією «Батьки «SOS» (Київ) став продовженням серії, започаткованих у 2015 р. тренінгів, спрямованих на налагодження діалогу між батьками школярів, адміністрацією шкіл та педагогами, розширення мережі про-реформістських груп у містах та регіонах країни, забезпечення постійного обміну інформацією та взаємної підтримки між зацікавленими сторонами, поширення ефективного досвіду вирішення нагальних питань. 

2016-09-29
Тренінг в Одесі : "Від діалогу до співпраці: проблеми шкільної освіти очима батьків та освітян"
Untitled document

 29 вересня 2016 р. в Одеському обласному інституті удосконалення учителів (Одеса, пл. Михайлівська, 17) відбудеться тренінг для представників батьківських організацій, громадських активістів й освітян Одеси «Від діалогу до співпраці: проблеми шкільної освіти очима батьків та освітян». Під час тренінгу обговорюватимуться проблеми шкільної освіти великого міста, тренери проекту поділяться вже існуючим досвідом щодо участі батьківського активу у вирішенні питань освітніх реформ на місцевому рівні.

2016-03-15
Семінар з валідації дослідження Організації економічного співробітництва та розвитку щодо доброчесності освітньої системи України
Untitled document

14-15 березня відбувся семінар з валідації оцінки доброчесності освітньої системи України, яке здійснюється Організацією Економічного Співробітництва та Розвитку за підтримки Інституту Відкритого Суспільства.

2016-02-25
Обговорення Дорожньої карти освітньої реформи на експертній дискусії в КМУ
Untitled document

25 лютого у Комунікативному центрі Кабінету Міністрів України відбулась експертна дискусія по реформі освіти на 2016-2020 роки. Предметом дискусії стала Дорожня карта освітньої реформи, яка була розроблена Стратегічною дорадчою групою при Міністерстві освіти і науки України. 
У дискусії взяли участь: заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, експерт Стратегічної дорадчої групи – Людмила Паращенко, голова громадської ради при МОН Галина Усатенко, представники РПР та громадянської платформи “Нова країна”. Організовано пряме включення представників освітніх інституції та громадянського суспільства Дніпропетровська, Харкова, Львова, Чернігова, Полтави та Одеси. 

Актуальні Теми

2014-11-06
Концепція розвитку освіти на 2015-2025 роки (проект)
Untitled document

Концепція розвитку освіти на 2015-2025 роки була розроблена Стратегічною дорадчою групою "Освіта" при Міністерстві освіти та науки України