Новини

2016-03-15
Семінар з валідації дослідження Організації економічного співробітництва та розвитку щодо доброчесності освітньої системи України
Untitled document

14-15 березня відбувся семінар з валідації оцінки доброчесності освітньої системи України, яке здійснюється Організацією Економічного Співробітництва та Розвитку за підтримки Інституту Відкритого Суспільства.

2016-02-25
Обговорення Дорожньої карти освітньої реформи на експертній дискусії в КМУ
Untitled document

25 лютого у Комунікативному центрі Кабінету Міністрів України відбулась експертна дискусія по реформі освіти на 2016-2020 роки. Предметом дискусії стала Дорожня карта освітньої реформи, яка була розроблена Стратегічною дорадчою групою при Міністерстві освіти і науки України. 
У дискусії взяли участь: заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, експерт Стратегічної дорадчої групи – Людмила Паращенко, голова громадської ради при МОН Галина Усатенко, представники РПР та громадянської платформи “Нова країна”. Організовано пряме включення представників освітніх інституції та громадянського суспільства Дніпропетровська, Харкова, Львова, Чернігова, Полтави та Одеси. 

2016-01-27
Проблеми шкільної освіти обговорили батьки та освітяни Харкова
Untitled document

Третій тренінг із серії «Від діалогу до співпраці: проблеми освіти очима батьків та освітян» відбувся 27 січня 2016 р. у Харкові. Як і два попередні, у Львові та Полтаві, захід було організовано БФ «Інститут розвитку освіти» спільно з активістами громадської організації «Батьки «SOS» (Київ) в рамках проекту «Громадська підтримка освітньої реформи в Україні», що став можливим завдяки фінансовій підтримці Програми підтримки середньої освіти Фундацій «Відкрите суспільство» (ESP OSF, Будапешт). Мета заходу - сприяти знаходженню порозуміння та налагодженню діалогу між батьками, адміністрацією шкіл і вчителями. Особливістю тренінгу стало те, що головними його ініціаторами виступили активні батьки харківських школярів, які запропонували провести тренінг саме в їхньому місті. Організації заходу посприяв Департамент освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації.

2016-01-25
Тренінг для батьків та освітян у Харкові.
Untitled document

27 січня 2016 р. у конференц-залі "Харківського центру дослідницько-експериментальної діяльності "Будинок учителя" Харківської обласної ради" (Харків, вул. Скрипника, 14) відбудеться тренінг для громадських активістів, представників батьківських організацій та освітян Харкова та Харківщин, організований Інститутом розвитку освіти .

Актуальні Теми

2014-11-06
Концепція розвитку освіти на 2015-2025 роки (проект)
Untitled document

Концепція розвитку освіти на 2015-2025 роки була розроблена Стратегічною дорадчою групою "Освіта" при Міністерстві освіти та науки України