Новини

2016-12-08
Проблеми школи очима батьків та освітян: тренінг в Івано-Франківську
Untitled document

12 грудня 2016 р. в Івано-Франківському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти (Івано-Франківськ, пл. Міцкевича, 3) відбудеться тренінг «Школа – майданчик для діалогу і партнерства батьків та освітян» за участю представників батьківської громади та адміністрації шкіл Івано-Франківська, а також громадських активістів, яким небайдужі проблеми шкільної освіти. Під час заходу планується обговорити найбільш поширені проблеми у трикутнику взаємодії «батьки – педагоги – шкільна адміністрація». Тренери проекту, активісти громадською організацією «Батьки «SOS», поділяться напрацьованим досвідом ефективної участі  батьківської громади у вирішенні проблем шкільного життя, ініціюванні та впровадженні освітніх реформ.

2016-11-26
Тренінг-практикум для батьків "Як впливати на навчальний план школи"
Untitled document

Інститут розвитку освіти за підтримки Education Support Program, OSF Budapest продовжує серію тренінгів у співпраці з батьківським організаціями. Тренінг-практикум 26 листопада 2016 року був присвяченій темі «Як впливати на навчальний план школи?». Разом з активістами ГО 'Батьківський контроль'  батьки вчилися як на практиці розбиратися  із змістом варіативної складової типових навчальних планів шкіл,  як визначати  переваги та недоліки факультативних навчальних курсів, як  безконфлітно спілкуватися з адміністрацією шкіл щодо змісту навчання. 

2016-10-28
Проблеми школи – у фокусі уваги активних батьків і педагогів Житомира
Untitled document

Анонсований на 28 жовтня 2016 р. тренінг для батьків та освітян в Житомирі відбувся. Представники батьківської спільноти та керівники навчальних закладів міста та їх заступники зібрались минулої п’ятниці у Житомирському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

2015-10-23
Тренінг для батьків і педагогів у Житомирі
Untitled document

28 жовтня 2016 р. в Житомирському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти (Житомир, вул. Михайлівська, 15) буде проведено тренінг для батьків школярів, громадських активістів та освітян міста «Від діалогу до співпраці: проблеми шкільної освіти очима батьків та освітян». Під час тренінгу обговорюватимуться типові для міської школи проблеми. Тренери проекту поділяться напрацьованим досвідом участі батьківської спільноти у впровадженні освітніх реформ на місцевому рівні.

Актуальні Теми

2014-11-06
Концепція розвитку освіти на 2015-2025 роки (проект)
Untitled document

Концепція розвитку освіти на 2015-2025 роки була розроблена Стратегічною дорадчою групою "Освіта" при Міністерстві освіти та науки України