Новини

2019-09-25
Панельна дискусія про комунікацію батьків і школи
Untitled document

25 вересня 2019 р. о 16.00 в Конференц холі "Перший" (Київ, вул. Володимирська 49а) розпочнеться Панельна дискусія "Батьки - школа: говорити, слухати, чути". Захід організовано БФ "Інститут розвитку освіти" у партнерстві з Представництвом "Фонду Фрідріха Науманна за Свободу" в Україні.

У фокусі дискусії - непрості проблеми налагодження взаємодії та формування атмосфери взаємної довіри між школою та батьківською спільнотою. Для вирішення цих проблем важливо щонайменша розпочати комунікувати: говорити, слухати та чути один одного.

Спікери та учасники заходу матимуть можливість обговорити низку важливих питань такої комунікації:

- Як забезпечити батькам безперешкодний доступ до навчального закладу так, щоб це не зашкодило гарантуванню безпеки дітей у школі?

- Як батькам задовольнити своє бажання відвідати уроки і водночас не обмежити свободу вчителя на професійну діяльність та не порушити права інших учасників навчального процесу?

- Як батьківській громаді отримати актуальну та вичерпну інформацію про щоденне життя шкільного колективу?

Під час заходу будуть представлені результати опитування батьків щодо проблем комунікації в освіті, проведеного КНП "Освітня агенція міста Києва", а також будуть презентовані яскраві постери - порадники з комунікації.

Програму заходу можна переглянути тут:

http://iro.org.ua/uploads/Programma_IED_Discussion_25.09_.2019_ukr_2.pdf

Оскільки кількість учасників обмежена, просимо Вас обовязково заповнити цю форму, щоб ми могли запропонувати участь у заході найбільш зацікавленим заявникам. Для участі Вам буде надіслане запрошення на електронну адресу, котру Ви вкажете в анкеті.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfOLk6pz_SpOSjJxxYxsL0_m8xD0YYN5aFFPpCVAaExx7Dyow/viewform